Būsimos mamos viskozės marškiniai “Cœurs”

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

115.00

Norite padaryti staigmeną?
gift_pack_img

Dydžių lentelė
Aprašymas

Nėštumo metu labai svarbus yra kokybiškas miegas. Rinkitės ne tik patogią bet ir gražią pižamą. O taip pat galite juos dėvėti kaip namų aprangą, daug laiko praleidžiant namie su savo kūdikiu.

Šie marškiniai gali būti pasiūti atsižvelgiant į jūsų išmatavimus. Nurodykite savo išmatavimus ir mes pasiūsime gaminį praplatindami priekinę gaminio dalį, proporcingai jūsų nurodytai informacijai. Atkreipkite dėmesį, kad platinama yra tik priekinė dalis, nugaros dalis lieka tokia pat. Tokiu būdu gaminį galėsite dėvėti ir po nėštumo.

Laisvo stiliaus viskozės marškiniai gali būti dėvimi kaip miego marškiniai tavo saldžiam miegui. Taip pat marškinius galima derinti su laisvo silueto kelnėmis “Cœurs” ir dėvėti kaip laisvalaiko kostiumą namie ar laisvalaikiu. Jūs kuriate savo taisykles kada ir kur dėvėti šiuos marškinius. 

Derinkite su laisvo silueto kelnėmis “Cœurs”.

Papildoma informacija:

  • spalva aukso
  • marškinių ilgis 85 cm
  • modelio ūgis 177 cm
  • S/M dydžio išmatavimai: krūtinė 62,5 cm (matuojant po pažastimis), liemuo 59,5 cm.

Pastaba: gaminio spalva nuotraukoje gali nežymiai skirtis nuo tikrosios gaminio spalvos.

Sudėtis

  • 100 % viskozė

Priežiūra

  • galima skalbti skalbimo mašinoje su tausojančia programa, ne aukštesnėje nei 30 laipsnių vandens temperatūroje

Personalizuoto gaminio grąžinimo taisyklės

Atkreipkite dėmesį, kad perkant nuotoliniu būdu, negrąžinamų prekių sąrašą numato Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228 (10) straipsnis. Būdamos tinkamos kokybės ir įsigytos nuotoliniu būdu negrąžinamos […], pagal individualų užsakymą ir/ar išmatavimus pagamintos prekės, […].

Su visu negrąžinamų prekių sąrašu galima susipažinti šioje nuorodoje: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.8A39C83848CB/asr

Jums taip pat gali patikti…