Grąžinimo sąlygos

Jei jums netiko įsigytos prekės dydis, spalva ar tiesiog apsigalvojote, galite grąžinti prekę per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos.

Grąžinamos prekės privalo būti nenaudotos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos – nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės etiketės. Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje ir tokios pačios komplektacijos, kokios buvo išsiųstos pirkėjui. Jei prekės netvarkingos, praradusios prekinę išvaizdą arba yra grąžinamos vėliau nei po 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, turime teisę nepriimti prekės ir negrąžinti pirkėjui pinigų.

Nusprendę prekę grąžinti, susisiekite su mumis el. paštu: info@latendressehomewear.com

Prašome norimas grąžinti prekes siųsti šiuo adresu:

MB „Alvadija“

Olga Altuchova

Vingrių g. 6A – 7

LT – 01141 Vilnius

Lietuva

Svarbu: Grąžinimo paslauga yra mokama, grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjas yra atsakingas už norimos grąžinti prekės siuntimą, todėl rekomenduojame grąžinamas prekes siųsti tik registruotu paštu ar siunta. Prekei mūsų nepasiekus, negalėsime pirkėjui grąžinti pinigų.

Gavę grąžinamą prekę ir jei ji atitiks grąžinimo sąlygas, pinigus grąžinsime per 3 – 5 darbo dienas.

Prekės su defektais

Jei gavote prekę su defektais, ne tą prekę, kurią užsisakėte, ar gabenimo metu apgadintą prekę, susisiekite su mumis el. paštu: info@latendressehomewear.com

Gavę jūsų laišką, susisieksime ir sutarsime su jumis dėl jums patogiausio prekės grąžinimo būdo, prekės keitimo ar pinigų grąžinimo ir padengsime visas tokių prekių grąžinimo ir (ar) keitimo išlaidas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis el. paštu: info@latendressehomewear.com