Privatumo politika

Ši privatumo politika nurodo, kaip ji naudoja ir saugo bet kokią informaciją, kurią pateikiate, kai naudojatės šia svetaine. Ji yra įsipareigojusi užtikrinti jūsų privatumo apsaugą. Mes galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą informaciją, pagal kurią jus galima atpažinti, kai naudojatės šia svetaine. Tokiu atveju galite būti tikri, kad ji bus naudojama tik laikantis šios privatumo deklaracijos. Mes galime laikas nuo laiko pakeisti šią politiką atnaujindami šį puslapį. Kartkartėmis turėtumėte patikrinti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkinti bet kokiais pakeitimais.

Mes galime rinkti šią informaciją:

• vardas Pavardė.

• kontaktinė informacija, įskaitant el. Pašto adresą.

• demografinė informacija, tokia kaip pašto kodas, IP.

• kita informacija, susijusi su klientų apklausomis ir (arba) pasiūlymais.

Ši informacija reikalinga norint suprasti jūsų poreikius ir suteikti jums geresnes paslaugas, visų pirma dėl šių priežasčių:

• Vidaus dokumentų tvarkymas.

• Mes galime naudoti informaciją savo produktams ir paslaugoms tobulinti.

• Retkarčiais galime naudoti jūsų informaciją ir susisiekti su jumis rinkos tyrimų tikslais.

Mes galime susisiekti su jumis el. Paštu, telefonu ar paštu. Mes galime naudoti informaciją tinkindami svetainę pagal jūsų interesus.

Slapukai

Slapukas yra nedidelis failas, kuriame prašoma leisti jį įdėti į jūsų kompiuterio standųjį diską. Kai sutiksite, failas bus pridėtas ir slapukas padės analizuoti interneto srautą arba informuos jus, kai lankysitės konkrečioje svetainėje. Slapukai leidžia interneto programoms atsakyti į jus kaip asmenį. Mes naudojame srauto žurnalo slapukus, kad nustatytume, kurie puslapiai naudojami. Tai padeda mums išanalizuoti duomenis apie tinklalapio srautą ir patobulinti savo svetainę, kad ją pritaikytume klientų poreikiams. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais, tada duomenys pašalinami iš sistemos. Apskritai slapukai padeda mums pateikti geresnę svetainę, suteikdami galimybę stebėti, kurie puslapiai jums atrodo naudingi, o kurie ne. Slapukas jokiu būdu nesuteikia mums prieigos prie jūsų kompiuterio ar bet kokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirenkate bendrinti su mumis. Galite pasirinkti priimti arba atmesti slapukus. Dauguma žiniatinklio naršyklės automatiškai priima slapukus, tačiau, jei norite, paprastai galite pakeisti savo naršyklės nustatymą, kad atsisakytumėte slapukų. Tai gali užkirsti kelią visapusiškai naudotis svetaine.

Jūsų asmeninės informacijos kontrolė.

Galite pasirinkti apriboti asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą šiais būdais:

Kiekvieną kartą, kai jūsų paprašoma užpildyti formą svetainėje, ieškokite langelio, kurį galite spustelėti norėdami nurodyti, kad nenorite, kad informaciją kas nors naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais.

Jei anksčiau sutikote, kad jūsų asmeninė informacija būtų naudojama tiesioginės rinkodaros tikslais, galite bet kada pakeisti savo nuomonę, rašydami mums elektroniniu paštu: info@latendressehomewear.com

Mes neparduosime, neplatinsime ir neišnuomosime jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent mes turime jūsų leidimą arba to reikalauja įstatymai. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją norėdami išsiųsti jums reklaminę informaciją apie trečiąsias šalis, kuri, mūsų manymu, jums gali būti įdomi, jeigu pranešite mums, kad norite, kad tai įvyktų.

Jei norite turėti turimos informacijos kopiją, susisiekite su adresu info@latendressehomewear.com

Jei manote, kad bet kokia jūsų saugoma informacija yra neteisinga ar neišsami, maloniai prašome pranešti mums el. paštu: info@latendressehomewear.com. Mes nedelsdami ištaisysime klaidingą informaciją.